Szkolenia

Szkolenia to najlepszy sposób na zdobycie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Uczestnictwo w nich to korzyści zarówno dla pracownika, jak i firmy. Wysoko wykwalifikowania kadra pracowników posiadająca umiejętności skutecznego wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce stanowi istotną korzyść dla firmy.

Zespół FDBS Group to doświadczeni specjaliści posiadający zawsze aktualną wiedzę oraz wieloletnią praktykę z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych, tworzenia i rozwoju działalności gospodarczych oraz systemów zarządzania.

Oferta szkoleniowa dostosowana jest zarówno dla firm inwestujących w podnoszenie kwalifikacji swojej kadry oraz osób fizycznych stawiających na rozwój osobisty i planujących własną karierę. Opracowany program szkoleniowy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Celem naszych specjalistów jest kompleksowe zaprezentowanie aktualnej wiedzy dotyczącej dziedziny konkretnego szkolenia oraz przekazanie uczestnikom umiejętności jej praktycznego wykorzystania.

Sprawdź dostępne szkolenia i dowiedź się jak możesz poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i osiągnąć wyznaczone cele dla siebie i swojej kadry!

 

Zapytaj o możliwość zorganizowania wewnętrznego szkolenia dla swoich pracowników!